Co dają szkolenia stacjonarne?

Co dają szkolenia stacjonarne?

 

W niedzielę 5 października byłam na szkoleniu w Warszawie, na które zakwalifikowałam się jako jedna z najlepszych Partnerów. Jadąc 5 godzin autobusem w jedną stronę, pokonując przeszkody jakimi są moje samopoczucie podczas podróży i mało snu, nie żałuję, że tam byłam. Nigdy nie żałuję wyjazdu na takie szkolenia. Dlaczego? Co dają szkolenia stacjonarne?

Po pierwsze wiedzę, po drugie kontakt z ludźmi, wrażenia jakie pozostają po takich szkoleniach i jak to się od dawna mówi podróże kształcą 😉 oraz na tym szkoleniu niespodzianka jaką każdy uczestnik otrzymał. Wejściówka na specjalnych warunkach na spotkanie z Nickiem Vujicicem. Określam to spotkanie w dwóch słowach: Warto było 🙂

Z Pawlem DanielewskimNależę do osób, które lubią pracować i uczyć się w zaciszu swojego domu, korzystając z komputera. Wiedzę można czerpać z każdego źródła.

Tylko szkolenia internetowe nigdy nie zastąpią kontaktu osobistego i nawiązywania nowych znajomości, jakie dają szkolenia stacjonarne.

Poznałam osobiście prowadzącego szkolenie Pawła Danielewskiego guru od marketingu internetowego oraz Łukasza Milewskiego, który z pasji zajmuje się organizacją największych imprez rozwojowo – biznesowych.

Jak się uczyć, to tylko od najlepszych 🙂

Poznałam również innych uczestników szkolenia o podobnych zainteresowaniach, gdzie można było wymienić się kontaktami. Dzięki takim spotkaniom poznałam już dużo ciekawych osób, z którymi utrzymuję kontakty cały czas, dzieląc się swoimi doświadczeniami i pasją.

Nie to, co już wiemy, lecz to, co chcemy wiedzieć – świadczy o naszej mądrości.
/Władysław Grzeszczyk/

Z Lukaszem Milewskim

Kilka lat temu miałam okazję przeczytać jedną z książek Łukasza Mowa Ciała a Sukces”.

Nie wiedziałam, że spotkam go osobiście. Uważam, że ludzie o podobnych pasjach przyciągają się. Coś w tym jest. Teraz czas odświeżyć wiadomości w niej zawarte 😉

We wpisie Cechy człowieka sukcesu – chęć do nauki, wspomniałam, że przez naukę możemy poznać i rozwinąć naszą pasję. A jak mamy pasję, to nauka staje się prawdziwą przyjemnością i będzie nas satysfakcjonować. Właśnie takie szkolenia nam to umożliwiają.

Wiedza potrzebna jest do realizacji swoich marzeń i celów. Jeśli chcesz osiągnąć sukces – musisz się uczyć. Musisz korzystać z wiedzy na dany temat i wykorzystywać ją najlepiej od razu w praktyce. Taka taktyka pomoże Ci szybko zdobyć zamierzone efekty. A jak będą efekty, to tak łatwo się nie poddasz.

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
/Albert Einstein/

Pogłębianie wiedzy jest kluczem do sukcesu. Ciekawa jestem Twojej opinii. Zostaw ją w komentarzu.


Zamiast cieszyć się życiem, ciągle narzekasz?

Dużo skutecznych wskazówek co zrobić, aby odnaleźć sens i naprawdę cieszyć się życiem znajdziesz w ebooku: „Przestań Narzekać i Zacznij Cieszyć Się Życiem”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie.

Aby pobrać ebooka kliknij tutaj

 

Nawigacja