Jak uwolnić się od negatywnych emocji. Metoda SEDONA.

Jak uwolnić się od negatywnych emocji.

Metoda SEDONA.

 

Negatywne emocje to uczucia, które sprawiają, że czujesz się niezadowolony i nieszczęśliwy. Negatywne emocje mogą zabrać radość życia. Te emocje wywołują złość, gniew, żal, nienawiść, agresję, zazdrość.

negatywne emocjeTe uczucia, pozwalają przejąć kontrolę nad Twoim życiem i czasem nie jesteś w stanie się zatrzymać. Negatywne emocje mogą powodować irracjonalne myślenie, bardzo silne reakcje i zachowanie.

To jest normalne, że od czasu do czasu pojawiają się negatywne emocje. Warto zatrzymać się i pomyśleć o konsekwencjach tego, co może nastąpić.

Weź głęboki oddech i nie pozwól, aby dana sytuacja przejęła kontrolę nad Tobą. Idź na spacer na świeże powietrze, rower ect. Warto również korzystać z różnych metod, które pomagają poradzić sobie z negatywnymi emocjami.

Jesteś w stanie rozpoznać w sobie negatywne uczucia i emocje. Umiejętność radzenia sobie z gniewem i agresją wymaga praktyki i cierpliwości.

Jedną z metod uwalniania się od negatywnych emocji jest Metoda SEDONA. Metoda ta jest wyjątkowa ze względu na swą prostotę i łatwość zastosowania, a przy tym jest niesamowicie skuteczna.


Zachęcam do wypróbowania w trudnych sytuacjach przy najbliższej okazji i do komentowania.


Zamiast cieszyć się życiem, ciągle narzekasz?

Dużo skutecznych wskazówek co zrobić, aby odnaleźć sens i naprawdę cieszyć się życiem znajdziesz w ebooku: „Przestań Narzekać i Zacznij Cieszyć Się Życiem”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie.

Aby pobrać ebooka kliknij tutaj

 

Nawigacja