Marzenia stają się rzeczywistością

marzenia

Marzenia stają się rzeczywistością

Dziś publikuję wypowiedź, którą napisałam na konkurs, a która pozwoliła mi wygrać bilet warty 1230 zł: „Dlaczego chcesz uczestniczyć w seminarium Randy’ego Gage’a GO BIG OR GO HOME”.

Chcę uczestniczyć w seminarium Randy’ego Gage’a GO BIG OR GO HOME, ponieważ mam marzenia 😉

Zawsze bałam się realizować swoje marzenia. Bałam się tego, że sobie nie poradzę. Wydawało mi się, że marzenie jest za WIELKIE i że szybko zrezygnuję. Myślałam, analizowałam i wyolbrzymiałam problemy jakie mogą mi się przydarzyć. Zawsze chciałam coś zrobić, myślałam jak to zrobić i bałam się wystartować – ruszyć z miejsca.

Zdałam sobie sprawę z tego, że moje myśli prowadzą mnie w złym kierunku, że samo myślenie nic nie wnosi w moje życie. Czas przestać tylko myśleć, czas zacząć działać! Zmieniłam sposób myślenia na tyle, że teraz mogę realizować krok po kroku, nawet te moje WIELKIE marzenia. Jestem tym kim myślę, że jestem. Teraz wiem jak potężne są myśli, jak mogą nam przeszkadzać w osiąganiu celów, ale mogą nam również pomóc. Realizuję swoje marzenia, które długo „siedziały” w mojej głowie. Jestem żywym dowodem na to, że da się przestać tylko myśleć, ruszyć z miejsca i zrobić coś dla siebie. Tym dowodem jest między innymi blog, który prowadzę od 9 miesięcy. Interesuję się między innymi rozwojem osobistym – w szczególności umysłem człowieka i jego myślami oraz marketingiem internetowym. Chcę się w tym realizować i cały czas poszerzam swoją wiedzę. A dzięki temu mogę pomóc innym. Udało mi się „wystartować” 😉 Warto marzyć, myśleć pozytywnie i wierzyć, że marzenia staną się rzeczywistością 😉

Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie…

Wiem, że jeszcze przede mną … długa droga 😉 Nie znaczy to, że jest to dla mnie przeszkoda w dalszym rozwoju. Mogę pracować i cieszyć się z każdego postępu, tak długo jak się da. Możemy sięgać do gwiazd, tylko niektórym się nie chce sięgnąć, nawet do sufitu w swoim domu. Nic się nie zmieni w naszym życiu jeśli będziemy narzekać –  trzeba się ruszyć i działać. Po mimo, że zrobiłam pierwszy krok, nie do końca jestem zadowolona z aktualnego życia. Dlatego chcę znaleźć się na seminarium Randy’ego Gage’a GO BIG OR GO HOME. Moim najważniejszym celem jest pracować mądrze, a nie ciężko i chcę się tego nauczyć. Chcę być spełnioną i niezależną finansowo kobietą. Chcę obudzić w sobie „geniusza” i nauczyć się odpowiedniego myślenia. Szukam inspiracji do dalszego rozwoju.

Każdy człowiek ma prawo do marzeń. Każdy może je spełniać. Ludzie, którzy marzą są bogaci duchowo. Ich życie ma sens. Kto marzy odnosi sukces i jest spełniony.

Przecież marzenia to cele. A cele to marzenia z datą ich spełnienia. Idąc z marzeniami przez życie pokonamy każdą drogę, każdą przeszkodę. I jak będziemy wytrwali to osiągniemy swój cel.

Tylko często ludziom brakuje wiary we własne możliwości. Brakuje im wiary we własne marzenia. Wydaje im się, że ich marzenia są „głupie”. A przecież żadne marzenie nie jest głupie. Głupie jest tylko podejście do marzeń. Coraz więcej ludzi boi się także reakcji innych, boi się krytyki – co ludzie powiedzą, co sobie o mnie pomyślą. Boją się, że zabraknie im wytrwałości i konsekwencji w działaniu. Szybko poddają się bez walki. Boją się zmian i ryzyka. Boją się wyjść poza swoją strefę komfortu. Odczuwają strach przed porażką i rozczarowaniem. Takie pesymistyczne podejście powoduje, że czasem czujemy się  niezadowoleni z siebie i niespełnieni.Tylko nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, że może być zbyt późno na realizację swoich marzeń. Marzenia są warte wszystkich wyrzeczeń, starań oraz pracy włożonej w ich realizację. Z pewnością wiele osób starszych żałuje, że nawet nie spróbowali zrealizować swoich marzeń, żeby być szczęśliwymi i zadowolonymi ze swojego życia. Nie bójmy się marzyć! Na marzenia nie musi być za późno.

Wierzę, że wiedza przekazana na seminarium Randy’ego Gage’a pomoże mi spełnić wszystkie marzenia.

Oto moje motto:
Żyję po to, aby pod koniec życia powiedzieć: miałam fajne, udane życie. Jestem zadowolona.

Ściągnij darmowy fragment

Ściągnij fragment książki Randy’ego Gage’a: Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie.

 Wystarczy, że klikniesz na okładkę :)

 

 

 

Komentarze mile widziane 😉

Nawigacja