Po tym wywiadzie zaczniesz działać

Po tym wywiadzie zaczniesz działać

 

Marzenia + cel + działanie = SUKCES. Działanie idzie w parze z sukcesem. Bez działania nie ma nic. Same chęci nie wystarczą. Zapraszam Cię na wywiad Łukasza Jakóbiaka z Łukaszem Milewskim. Łukasz Milewski jest organizatorem największych eventów rozwojowo-biznesowych. Najbliższe odbędą się w 2015 r. z Anthonym Robbinsem i Nickiem Vijucicem. To jest dopiero wyzwanie.

Właśnie dowiedziałam się, że Łukasz Jakóbiak pojawi się na wydarzeniu z Nickiem Vujicicem. Miałam już okazję widzieć Łukasza w akcji. Dla mnie rewelacja. Podziwiam go za upór, wytrwałość, a przede wszystkim za niesamowite pomysły. Możesz zobacz historię od zera do bohatera na spotkaniu z Nickiem.

A tymczasem obejrzyj ten ciekawy wywiad. Komentarz mile widziany.

http://youtu.be/cHMraecxD3U

  • Najlepszym sposobem jest postawienie sobie celu i zwizualizowanie go sobie w jakiś sposób. Np poprzez zrobienie zdjęcia miejsca, w które chcemy pojechać. Skuteczne.
    Łukasz Migura ostatnio opublikował…Skąd brać pomysły na opowiadania?My Profile

    • Dziękuję za komentarz 🙂 Dokładnie, cel i wizualizacja są bardzo ważne. Pozdrawiam

  • Łukasz jest wspaniałym człowiekiem. Jego wywiady są genialne. Widać, że wie co robi, wie jakie pytania zadawać, jest bardzo inteligenty. Więcej takich ludzi i świat stanie się piękniejszy 🙂

    • Naprawdę Łukasz jest niesamowity. Zapraszam Cię na na spotkanie z Nickiem Vujicicem, będziesz miała okazję zobaczyć i posłuchać również Łukasza. Ja byłam zaskoczona jego pomysłami. Ma naprawdę ciekawy życiorys. Tylko brać od niego przykład. Pozdrawiam

Nawigacja