SHARE WEEK 2017 – Dzielę się tym, co dobre :)

SHARE WEEK 2017 – Dzielę się tym, co dobre 🙂

 

To będzie inny wpis, niż zwykle. Postanowiłam, że podzielę się z Wami tym, co dobre, czym warto się dzielić. Jak każdy, ja również szukam inspiracji i dodatkowej wiedzy, dlatego chcę podzielić się 3 blogami, które ostatnio chętnie przeglądam i czytam, a które są warte uwagi.

Andrzej Tucholski ogłasza po raz kolejny, jest to już 6 edycja Share Week. Marzec w blogosferze, to miesiąc wyjątkowy, ponieważ Share Week, to świetna okazja do tego, aby wyróżnić i docenić autorów i twórców, którzy stworzyli swoje miejsce w sieci po to, aby nas inspirować, dawać wiedzę i kopa do działania. Share Week, czyli twórcy polecają twórców. Przyłączam się do akcji po raz pierwszy.

Zastanawiałam się, które blogi wybrać do Share Week’a. Postanowiłam, że wybiorę blogi piękne, kreatywne, jak i te, które dają dużą wartość. Oczywiście, wybór nie był łatwy i nie mogłam się zdecydować, bo blogów naprawdę wartościowych jest znacznie więcej.

 

Pierwszym moim wyborem jest blog Kasi:

Blog Kasi jest blogiem livestylowym. Polecam go za piękno, estetykę i kreatywność.

Kasia nie tylko dzieli się swoją kreatywnością, ale też swoją wiedzą i jest przy tym bardzo naturalna, za co ją cenię.

Świetnie łączy różne tematy. Na na blogu pisze o swoich pasjach, celach, życiu, blogowaniu i o tym, co ważne w kreatywny, piękny i spójny sposób.

Kasia robi piękne zdjęcia, przez co jej blog jest piękny, bardzo estetyczny, miły dla oka i chętnie spędza się na nim dłuższy czas 😛

 

Drugi blog to blog Bartka:

 

Blog Bartka od dłuższego czasu bardzo mnie inspiruje. Bartek słynie z tego, że daje konkretne wskazówki, bo u niego przecież liczy się wynik. Ma sporą wiedzę, lubi się nią dzielić, a co najważniejsze i przekazuje ją w jasny i zrozumiały sposób.

Jest bardzo pracowity i ciśnie swoje projekty do końca. Na swoim blogu porusza tematy z rozwoju osobistego, marketingu i sprzedaży, efektywnej nauki, biznesu i produktywności.

Dużo można się od niego nauczyć. Dzięki niemu wprowadziłam wiele wskazówek w życie.

Trzeci blog to blog Oli:

Pani Swojego Czasu czyli Ola prowadzi jednego z najlepszych polskich blogów o produktywności, ogarnianiu wielu projektów naraz oraz zarządzaniu sobą w czasie. Jej przekaz kierowany jest głównie do kobiet, ale również Panowie mogą czerpać z niego wartościową wiedzę.

Ola posługuje się specyficznym trochę dosadnym językiem, aby trafiał do wielu osób. Ma dar jasnego przekazywania swojej wiedzy. Jest bardzo energiczna, a wręcz szalona, w dobrym tego słowa znaczeniu, bo ta energia udziela się innym, a przez to jest naturalna i autentyczna 😉

I tak jak u Kasi blog jest bardzo estetyczny, miły dla oka i chętnie spędza się na nim dłuższy czas 😛

Inne ciekawe i inspirujące blogi, które odwiedzam, a które zasługują na wyróżnienie:

 

Kobieca siła, to blog rozwojowy dla kobiet. Gabriela wierzy, tak jak ja, że w kobietach jest potencjał i każda z nas może żyć według własnego scenariusza. Uczy, że nie warto żyć życiem innych. Jest przy tym autentyczna, ciepła i naturalna.

DesignYourLife to piękny, estetyczny blog Lifestylowy. Zaglądam do Aliny w poszukiwaniu inspiracji blogowych 😉

Ostatnio wraca do mnie myśl o fotografii. Zawsze marzyłam o tym, aby robić dobre zdjęcia i nauczyć się fotografii i na marzeniach się skończyło. Teraz postanowiłam odświeżyć marzenie i zaczęłam działać w tym kierunku. Zaglądam do Natalii w Jest RudoNatalia przekazuje swoją wiedzę w prosty sposób i ma świetną osobowość.

Czasem zaglądam do Niebałaganki w poszukiwaniu inspiracji blogowych, ponieważ podoba mi się jej sposób pisania i prowadzenia bloga.

Warto dzielić się tym, co dobre.

Wcześniej nie za często dzieliłam się na blogu inspiracjami i ciekawymi miejscami, które znajduję w sieci, ale to się zmieni. Uważam, że warto dzielić się fajnymi stronami, czy artykułami, które nas inspirują i dają nam wiedzę. To, co dajesz, to wróci. I od czasu do czasu będę polecać różne ciekawe miejsca w sieci, które mnie zainspirowały.

Co myślisz o takiej akcji? Jak masz swoje ciekawe propozycje, które Ciebie inspirują, to proszę koniecznie podziel się w komentarzu.

  • Bardzo dobry wybór. Również gorąco polecam blog Bartka.

    • Musiałam polecić Bartka. Dużo się od niego nauczyłam i cały czas uczę. Bartek robi dobrą robotę 🙂

Nawigacja